Oferta hurtowa

Płyta tarasowa LOFT

Polityka prywatności

Kontakt

Gwarancja

Transport

Galeria

Kompostownik

Palisada

Donica Betonowa

Pieniek betonowy

Gazony

facebook fanpage
instagram fanpage

Informacje

PEBID - Pracownia Elementów

Betonowych Imitujących Drewno

61 - 327 Poznań

ul. Sypniewo 1/2a

Deska Betonowa

Producent Betonowej Imitacji Drewna. Trwałe rozwiązania dla twojego domu i ogrodu. Dlaczego PEBID ? Sprawdź w zakładce "Informacje"

PEBID

     BETONOWE DREWNO

Krajowa deklaracja właściwości użytkowych:

 

Produkowane elementy betonowe są zgodne z obowiązującymi polskimi i europejskimi normami: PN-EN 13198.

 

 

 

Montaż

 

Producent zaleca korzystanie z doświadczonych i profesjonalnych firm brukarskich. Grunt oraz podbudowa powinna być wykonana zgodnie z sztuką budowlaną. Płyty należy układać na podsypce z piasku (frakcji 0-2 lub drobniejszej). Z racji tolerancji wymiarowej płyt (-+5mm) zaleca się pozostawienie przestrzeni między płytami (2-5 mm). Wykonaną nawierzchnie należy zabezpieczyć impregnatem do kostki brukowej (betonu)

 

 

 

Gwarancja

 

Na produkty, producent (PEBID) udziela 2 - letniej gwarancji pod warunkiem wykonania prawidłowej podbudowy zgodnie z instrukcją producenta oraz zgodnego z przeznaczeniem użytkowania. Okres gwarancyjny liczony jest od daty zakupu. Podstawą do zgłoszenia reklamacji jest faktura VAT lub paragon. Producent może odmówić prawa do gwarancji w przypadku kiedy nabywca wiedział o wadach produktu  Producent nie odpowiada za szkody wynikające z niewłaściwego oraz nieumiejętnego stosowania produktów

 

 

 

Reklamacji nie podlegają:

 

wykwity wapienne - powstają one na powierzchni w wyniku naturalnych procesów fizykochemicznych, wykwit znika samoistnie, można również zastosować środki chemiczne w celu szybszego pozbycia się nalotu

 

pory -niewielkie wgłębienia, powstające podczas produkcji

 

różnice w odcieniach - producent nie ma na to wpływu a jest to uzależnione od temperatury oraz koloru danej partii piasku, cementu i kruszywa.

 

wypływki - drobne ubytki w płycie wynikające z procesu produkcji 

 

 

Gwarancja

Montaż i pielęgnacja.pdf