Uprawa roślin nie wymaga dużego ogrodu. Dzięki zastosowaniu podwyższonych grządek, można bez obaw wydzielić przestrzeń na uprawę warzyw nawet w małym ogrodzie. Żeby można było to sobie wyobrazić, przygodę z ogrodem warzywnym można zacząć, wydzielając już zaledwie 3 metry kwadratowe.

Rabaty betonowe PEBID występują w kilkunastu wymiarach tak aby każdy mógł dobrać odpowiednią dla siebie wielkość. Idąc z duchem czasu, nie zamykamy się również na to co mamy w ofercie ale wykonujemy także indywidualne projekty. Podsumowując, warzywniki drewniane to zdecydowanie tańsze rozwiązanie. Zbudujesz grządkę warzywna dopasowaną do twoich potrzeb i możliwości. Postawienie drewnianych konstrukcji wymaga jednak posiadania umiejętności i narzędzi. Betonowe grządki to przede wszystkim trwałość, bezpieczeństwo i gwarancja producenta oraz to, co również jest ważne, możliwość dalszej rozbudowy w przypadku rabat betonowych PEBID.

Podwyższone grządki betonowe cechują się duża wyższą trwałością niż grządki z drewna. Są to konstrukcje odporne na niekorzystne warunki atmosferyczne, uszkodzenia mechaniczne oraz zmienną pogodę. W przeciwieństwie do grządek drewnianych, nie rozkładają się po 2-3 latach - są odporne na korozję biologiczną. Warzywniki betonowe mają jedną szczególną cechę - utrzymują wyższą temperaturę gleby. Oznacza to większe plony oraz możliwość rozpoczęcia sezonu wcześniej i zakończenie go później. Wbrew obawom, odpowiednio ukształtowany beton potrafi wyglądać oryginalnie i zaskakująco. Jako producent oferujemy podwyższone grządki betonowe z namacalną fakturą drewna, dzięki temu łatwo wpasujesz je w swój ogród.

Jest to najprostsze i najtańsze rozwiązane. Drewno, cenowo zdecydowanie wygrywa z betonem. Taki warzywnik można zrobić nawet z odpadów po remoncie czy budowie. Trzeba pamiętać, że drewno wymaga stałej pielęgnacji, odświeżania i impregnacji. Drewno nie jest odporne na działanie wilgoci, uszkodzenia mechaniczne, uszkodzenia wywołane szkodnikami oraz zmiany temperatury. Łatwy dostęp i niska cena materiału, finalnie pozwala na korzystanie z rabat warzywnych około 2 -3 lat.

Grządki warzywne - drewniane czy betonowe ?

Podwyższone grządki warzywne

Skrzynie na warzywa drewniane

Skrzynie na warzywa betonowe

Powiązane produkty

RABATA BETONOWA

DONICA OGRODOWA

PEBID

     BETONOWE DREWNO

PEBID

Sypniewo 1/2a

61-327 Poznań

+ 48 536 495 830

kontakt@pebid.eu

Oferta hurtowa

Porady i inspiracje

Deska Betonowa

PEBID

     BETONOWE DREWNO

instagram fanpage
facebook fanpage

Pieniek Betonowy

Donica Ogrodowa

Palisada

Kompostownik Betonowy

Galeria

Transport

Gwarancja

Kontakt

Polityka prywatności

KONTAKT

Obserwuj nas na:

PRODUKTY
NA SKRÓTY

Katalog

Rabata Betonowa