Betonowe drewno, drewno betonowe, betonowe drewno ogrodowe, beton imitacja drewna
kontakt mailowy
kontakt telefoniczny
kontakt telefoniczny bezpośredni

Warzywniki betonowe

Warzywniki betonowe

Podwyższone grządki betonowe

Warzywniki z betonu

Betonowe warzywniki

większe plony
uprawa wczesną wiosną
produkt reprezentacyjny
ochrona przed zadeptaniem
kontrola nad jakością gleby
wygodny dostęp
prosty i trwały system montażowy
zbrojone prętami stalowymi

Grządka betonowa to lepsze warunki glebowe. Zyskujemy całkowitą kontrolę nad jakością gleby, co w rezultacie wpływa na większe plony.

Poszczególne płyty warzywnika, łączy się ze sobą za pomocą łączników stalowych ocynkowanych. Każda płyta, posiada fabrycznie przygotowane gniazda montażowe, które znajdują się na wewnętrznej stronie płyty. Stal ocynkowana jest odporna na działanie korozji (nie rdzewieje). Instrukcja montażu jest dostępna pod tym linkiem.

Warzywnik wykonany jest z betonu, zbrojonego prętami stalowymi i nie ulega rozkładowi w przeciwieństwie do drewna. Beton zbrojony sprawia, że warzywnik jest solidny i wytrzyma wiele lat.

warzywniki betonowe, betonowe warzywniki

Potrzebujesz pomocy ?

 

 

Pomożemy !

Napisz lub zadzwoń, a nasi doradcy pomogą

dobrać warzywnik do twojego ogrodu.

Zapytaj o produkt

Doskonała propozycja dla miłośników upraw warzyw i stylu. Specjalnie zaprojektowane warzywniki betonowe, pozwala na wznoszenie małych oraz dużych konstrukcji. Betonowe warzywniki to przede wszystkim komfort w uprawie oraz poprawa warunków glebowych, a co za tym idzie większe i zdrowsze plony. Struktura drewna sprawi, że ogród staje się bogatszy, a zastosowany materiał (beton), gwarantuje wysokie parametry techniczne oraz brak problemu z korozją biologiczną. Wszechstronność produktu, daje duże możliwości w projektowaniu i aranżacji ogrodu. Betonowe grządki podwyższone znajdą zastosowanie jako:

- warzywniki

- uprawa warzyw oraz ziół,

- rabaty kwiatowe,

- ogrody kaskadowe,

- donice drzewne

Barwione w masie

barwione w masie
faktura drewna

Faktura drewna

Łatwe w montażu

mrozoodporne
łatwe w montażu

Mrozoodporne

Zbrojone

zbrojone
Podwyższone grządki betonowe

Zapytaj o produkt

Imię
Nazwisko
Twój e-mail:
Numer telefonu
Miejscowość
Kod pocztowy
Ulica
Numer
Treść wiadomości:
Wielokrotny wybór
Administratorem danych osobowych jest F.O.B.S. Mateusz Kaczmarek z siedzibą przy ul. Sypniewo 1/2a, 61-327 Poznań. Dane podane w formularzu będą przetwarzane w celu jego obsługi i realizacji zgodnie z naszą polityką prywatności.
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Procesy gnilne w warzywniku sprzyjają utrzymaniu wyższej temperatury, a dzięki temu można zacząć uprawiać ogród warzywny wczesną wiosną i zakończyć późną jesienią

Nowoczesny ogród warzywny w skrzyniach to idealne rozwiązanie dla osób, które posiadają ograniczoną przestrzeń wokół domu. Dzięki temu pomysłowi, nawet mały ogródek może stać się zielonym rajem pełnym świeżych warzyw. Wystarczy odpowiednio dobrać warzywnik betonowy i podłoże, a następnie zasadzić nasze ulubione rośliny. Przydomowy ogród warzywny to nie tylko zdrowe pożywienie, ale także doskonały sposób na relaks i kontakt z naturą.

Podwyższone grządki betonowe to łatwy i wygodny dostęp do upraw i roślin, które rosną wyżej, dzięki czemu wygodniej się przy nich pracuje. W warzywnikach można uprawiać warzywa, kwiaty i drzewa.

Warzywnik betonowy cechuje się wysoką prezencją, dzięki czemu można usytuować ją w części reprezentacyjnej ogrodu. Warzywniki betonowe to możliwość kształtowania przestrzeni w ogrodzie.

Warzywniki betonowe chronią plony przed zwierzętami i szkodnikami, a także przed zadeptaniem plonów przez dzieci czy zwierzęta.

Procesy gnilne i wyższa temperatura w warzywniku, sprzyjają wzrostowi plonów.

Betonowe warzywniki firmy PEBID charakteryzują się wysoką wytrzymałością na siły rozpychające oraz niekorzystne warunki atmosferyczne. Oprócz łączników podłużnych, zastosowaliśmy również łączniki poprzeczne, łączące dłuższe ścianki warzywnika. Grządka betonowa może mieć długość 4,6 lub nawet 8 czy 10 metrów i nie straszny jej napór ziemi. Warzywnik z betonu firmy PEBID to trwała i solidna konstrukcja.

Podwyższone grządki betonowe to łatwy i wygodny dostęp do upraw i roślin, które rosną wyżej dzięki czemu wygodniej się przy nich pracuje. Poprawa warunków glebowych - zyskujemy całkowitą kontrolę nad jakością gleby co w rezultacie wpływa na większe plony. Możliwość kształtowania przestrzeni w ogrodzie. Grządka betonowa posiada większą wytrzymałość w porównaniu z produktami z drewna.

OWS

PEBID

Sypniewo 1/2a

61-327 Poznań

+ 48 536 495 830

kontakt@pebid.eu

Porady i inspiracje

Deski Betonowe

PEBID

BETONOWE DREWNO

instagram fanpage
facebook fanpage

Krążki Betonowe

Donice Miejskie

Palisady Betonowe

Kompostowniki Betonowe

Galeria

Transport

Gwarancja

Kontakt

Polityka prywatności

KONTAKT

Obserwuj nas na:

PRODUKTY

NA SKRÓTY

Schody betonowe

Katalog

Warzywniki Betonowe